Terenem działania jest Szczecin i jego okolice, a siedziba firmy znajduje się w Policach. Ponadto na terenie całej Polski prowadzimy rozbiórki i wyburzenia. Firma jest jeszcze młoda, ponieważ powstała w 2006 roku. Jednakże szybki rozwój firmy oraz unikatowy system zarządzania pozwalają nam skutecznie konkurować cenowo z innymi graczami na rynku

 

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z ogólnie pojętą branżą budowlaną:


Jednym z obszarów działalności firmy są rozbiórki i wyburzenia budynków i obiektów budowlanych. Rozbiórki prowadzimy szybko i profesjonalne, najczęściej przy użyciu ciężkiego sprzętu. Wytworzony w ten sposób gruz poddajemy recyklingowi, uzyskując kruszywo mające wiele zastosowań w branży budowlanej.

Wykonujemy prace ziemne na potrzeby budownictwa, zwłaszcza wszelkiego rodzaju wykopy, przekopy, wymiany gruntu, niwelacje terenu oraz zasypy fundamentów. W ramach tej działalności obsługujemy klientów kompleksowo ? dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz wyszkoloną kadrą pracowniczą.

Rozwiązujemy także problemy inwestorów związane z dojazdami na budowę. Wykorzystując kruszywo z recyklingu budujemy drogi i dojazdy prowadzące na teren budowy. Nasze drogi są trwałe i są zdolne do przenoszenia dużych obciążeń.

Na naszym zapleczu w Policach oferujemy sprzedaż kruszyw: piasek żwir, kruszywo z recyklingu i inne kruszywa wykorzystywane w budownictwie. W swojej ofercie posiadamy także czarnoziem oraz ziemię zasypową.

Świadczymy także usługi wynajmu sprzętu wraz z doświadczonym operatorem lub kierowcą. Dysponujemy szerokim spektrum sprzętu: koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, młot wyburzeniowy, wywrotki o ładowności 12 ? 15 ton, oraz pojazdy z żurawiem HDS.